Flex Appeal – MgA. Pavlína Řehulková

Filozofie mého studia klade důraz na individuální přístup, protože rozumím, že každý člověk je jiný. Najdete zde cvičení klasické jógy v malých skupinách v příjemném prostředí, přátelskou atmosféru a profesionální přístup. Těším se na vás na lekci klasické jógy, jógovém cvičení s esenciálními oleji, nebo na aromaterapeutické hodině!

V józe a aromaterapii jsem našla silné spojence pro péči o zdraví a přirozenou krásu. Ráda Vám budu průvodcem na cestě k nastolení harmonie těla i ducha.

JAKÉ JSOU MÉ LEKCE JÓGY

PRO KOHO JE VHODNÁ AROMATERAPIE

Preferuji pomalé a nenásilné cvičení, moje lekce osloví ty z vás, kteří hledáte:

 

  • preventivní a rekondiční cvičení při bolestech zad a pohybového aparátu
  • účinnou redukci stresu a dokonalé uvolnění
  • celkové zpevnění a zformování postavy, pomoc při hubnutí a úpravě metabolismu
  • kompenzační cvičení k dalším sportům
  • komplexní systém cvičení ovlivňující kardiovaskulární systém a stimulující metabolismus, ovlivňující hormonální systém a harmonizující nervovou soustavu
  • systém vycházející z tradiční hathajógy, doplněný o techniky z jógové terapie, fyzioterapie a psychosomatiky.

MgA. Pavlína Řehulková

Kromě aromaterapie se několik let profesionálně věnuji józe a jógové terapii, což mi dává společně se základními principy tradiční čínské medicíny ucelený pohled na to jak funguje lidské tělo i duše.

Vycházím z poznatků a zkušeností, že jógové cvičení má blahodárný vliv na správné fungování všech vnitřních orgánů, na hormonální systém, pohybovou soustavu a na mysl. Věřím, že i vám se podaří přes pravidelné cvičení upravit různé druhy obtíží, krásně zformovat tělo a omladit celý organizmus.

Zároveň jsem dlouho hledala způsob, jak nahradit léčbu běžných nemocí a neduhů nabízenými chemickými preparáty.  V esenciálních olejích jsem objevila způsob, jak se lze zcela přírodní cestou uzdravit. Objevila jsem, že taková léčba je nejen účinná, ale i velmi příjemná a bez vedlejších účinků.

Esenciální oleje a jóga mají skutečně tu moc, nastolit jemnou a přirozenou cestou rovnováhu našemu organismu

V józe a aromaterapii se neustále vzdělávám, účastním se odborných seminářů, konferencí, studuji odbornou literaturu. Nejvíce mě však posouvá intenzivní práce s klienty a jsem nadšená, když vidím, jakých výsledků na cestě k trvalému zdraví společně dokážeme dosáhnout.

– Pavlína