Flex Appeal – MgA. Pavlína Řehulková

Filozofie mého studia klade důraz na individuální přístup, protože rozumím, že každý člověk je jiný. Najdete zde cvičení  jógy v pomalém tempu a v malých skupinách. Těším se na vás v příjemném prostředí studia s  přátelskou atmosférou a profesionálním přístupem.

JÓGA  JÓGOVÁ TERAPIE   

AROMAJÓGA   AROMATERAPIE

MÉ LEKCE OSLOVÍ TY Z VÁS, KTEŘÍ HLEDÁTE:

  • preventivní a rekondiční cvičení při bolestech zad a pohybového aparátu
  • účinnou redukci stresu a dokonalé uvolnění
  • celkové zpevnění a zformování postavy, pomoc při hubnutí a úpravě metabolismu
  • kompenzační cvičení k dalším sportům
  • komplexní systém cvičení ovlivňující kardiovaskulární systém a stimulující metabolismus, ovlivňující hormonální systém a harmonizující nervovou soustavu
  • systém vycházející z tradiční hathajógy, doplněný o techniky z jógové terapie, fyzioterapie a psychosomatiky.

MgA. Pavlína Řehulková

Za 6 let, kdy se profesionálně věnuji józe a jógové terapii, mám za sebou tisíce odvedených lekcí jak skupinových, tak individuálních terapií.

Pomáhám klientům udržovat fyzické i psychické zdraví a skrze tělesné cvičení posílit vnímání vlastního těla i duše, posílit intuici. Věřím, že posílení intuice je klíčem k vyrovnanému životu po všech stránkách.

Ve své práci se opírám o nejnovější poznatky výzkumu pohybu, fyzioterapii, psychosomatiku, jógovou terapii a mým nevyčerpatelným zdrojem inspirace je klasická hathajóga.

Mým cílem je přinést jógu opravdu všem, a to přes jemný přístup, vědomý pohyb a dech. Nedílnou součástí mých lekcí je relaxace či meditace, kdy dochází k uvolnění od každodenního stresu.

Ve svém oboru se neustále vzdělávám, účastním se odborných seminářů, konferencí, studuji odbornou literaturu. Nejvíce mě však posouvá intenzivní práce s klienty a jsem nadšená, když vidím, jakých výsledků na cestě k trvalému zdraví společně dokážeme dosáhnout.

– Pavlína