KURZ JÓGY PRO TĚHOTNÉ

Milé budoucí maminky srdečně zvu na KURZ GRAVIDJÓGY, kde si spolu užijeme vyjímečné chvíle, tak potřebné k uvolnění, napojení se na miminko a relaxaci. V neposlední řadě bude pro vás kurz inspirací pro období těhotenství a samotný porod, který můžete mít díky józe více ve svých rukou.

 

Jako zkušená lektorka a rovněž nastávající maminka si velmi dobře uvědomuji jak jemný a specifický přístup potřebujeme my ženy právě v těhotenství. Společně si vychutnáme vhodné pozice a individuálně přizpůsobené cviky a v součinnosti s prohloubeným dechem budeme předcházet a řešit různé těhotenské potíže / bolesti zad, SI skloubení, bolesti kyčlí, křečové žíly, posílení a uvolnění pánevního dna/.

 

Zároveň budou naše hodiny jakýmsi rituálem, kdy máme chvilku pro sebe a miminko uvnitř, se kterým takto postupně navazujeme spojení. Psychická pohoda prospěje i miminku.

V neposlední řadě nám může jóga pomoci i při porodu, při prodýchávání kontrakcí a při druhé době porodní. Je tedy přípravou k porodu.

Kurz je vhodný pro začátečnice i pokročilé ve všech trimestrech. Poraďte se prosím o vhodnosti cvičení jemné jógy se svým gynekologem.

KDY: ÚTERÝ 17:30-19:00 / 90 min

TERMÍN: 27.8. – 1.10. 2019

CENA: 6 lekcí / 1.380,- Kč

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

PŘIHLÁŠKA A PODMÍNKY:

-odkazem přes email, kde Vám potvrdím volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti je 7 dní před začátkem kurzu. Za neúčast na lekci nevracíme kurzovné.

S SEBOU: Pohodlné oblečení a vlastní menší polštářek, který můžete nechat po dobu trvání kurzu ve studiu.

K DISPOZICI: teplé a studené nápoje, podložky a deky a pomůcky.

Těším se na vás!

MgA. Pavlína Řehulková, lektorka jógy a aromaterapie