Flex Appeal Jóga

aromay

JEMNÁ JÓGA  s aromaterapií

 

Objevte blahodárné spojení jemné jógy a aromaterapie. Pomalé a klidné lekce, které vám pomůžou zrelaxovat Vaše tělo i duši. Odborně namíchané esence a jejich směsi podpoří účinky celkové sestavy.  O každé vůni se dozvíte více, abyste ji mohly zařadit do svého každodenního života.

 

ČTVRTEK 17:15 – 18:40h /85 minut/

TERMÍN 12.1. – 30.3. 2023 /nekoná se dne 16.3.2023

CENA 10 lekcí / 2.700,- Kč

Zaručuji počet maximálně 10 účastnic.

zadaw

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 

Cvičení je určené pro ty z vás, kteří hledáte účinnou úlevu od bolesti zad a pohybového aparátu. Vhodné jako kompenzace sportovních aktivit i sedavého zaměstnání.

ČTVRTEK 19:00 – 20:15h /75minut/

TERMÍN 12.1. – 30.3. 2023/ nekoná se dne 16.3.2023

CENA 10 lekcí / 2.300,- Kč

Zaručuji počet maximálně 10 účastnic.

Flex-Appeal-yoga-02

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Nikdy jste jógu necvičili a chcete začít? Nebo jste věčná začátečnice, která se k józe neustále vrací? Tento kurz je právě pro Vás. Lekce, které jsou vedeny tak, abyste ochutnali celou krásu jógy, nejen cvičení asán a fyzickou praxi, ale také práci s dechem, relaxaci, uvolnění, meditaci. Budete odcházet s lehkostí a nadhledem do každodenních starostí.

ÚTERÝ 19:00 – 20:15 /75 minut/
TERMÍN 17.1. – 28.3. 2023 / nekoná se dne 14.3.2023

CENA 10 lekcí / 2.300,-Kč 

 

Maximální počet 10 účastnic v kurzu.

dech

VITÁLNÍ JÓGA

Kurz zaměřený na uvolnění/aktivaci a posílení svalů pánevního dna a práci s hlubokým jádrem těla. Základem je vědomý pohyb a vědomý dech, které přináší fyzické i mentální uvolnění.  Závěrečná meditace pozvedne mysl a přinese lehkost a nadhled. Pravidelné cvičení pomáhá srovnat hormony a povzbudí správnou činnost všech vnitřních orgánů.

ÚTERÝ 17:15 – 18:30 /75 minut/

TERMÍN 17.1. – 28.3. 2023 / nekoná se dne 14.3.2023

CENA 10 lekcí / 2.300,-Kč

Maximální počet 10 účastnic v kurzu.

interie2

PŘIHLÁŠKY A REZERVACE

 

  • odkazem přes email, kde Vám potvrdím volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti je 7 dní před začátkem kurzu. Za neúčast na lekci nevracíme kurzovné.Možnost zaplatit si první lekci (230,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. Náhrady za absence na jiných lekcích přes rezervační systém
  • V případě nemoci, úrazu či těhotenství nelze žádat náhradu za nevychozené lekce. Je zde ale možnost tyto lekce převést na jinou osobu.

Uhrazením kurzu zároveň souhlasíte s podmínkami kurzu.

Děkuji za pochopení.

ar1

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY

 

Nabízím vám možnost domluvit si jednorázově či na delší období soukromé lekce jógy. Sestavím pro vás lekci na míru s ohledem na vaše individuální potřeby, přání či zdravotní omezení. Společně se domluvíme na čase, který vám bude vyhovovat.

Cena : 1 až 2 osoby 60 min / 900,-Kč

Permanentka 5 lekcí/3.850,-Kč

 

“Moje hodiny jógy jsou přizpůsobeny dnešní populaci a jejich anatomické jedinečnosti a  tak při svých hodinách využívám znalosti “klasické” hatha jógy, vždy obohacené o zkušenosti z jógové terapie, fyzioterapie a znalostmi moderního pojetí lidského těla z hlediska výzkumu vývoje pohybu.  Současně se snažím klientům vysvětlit význam každého jejich pohybu, ale i důležitost relaxace, meditace a práce s vlastním tělem, dechem a myslí.

Přítomnost v sobě a naše prožitky nám pomáhají najít si vlastní cestu k sebepoznání. Já vám budu jen průvodcem na vaší cestě a vy si sami rozhodnete jakou rychlostí, silou, vytrvalostí, pohybem, směrem se vydáte…… Skrze poznání svého těla, pomalu docílíte sebepoznání i svého nitra, emocí a pochopíte i to, jak vypadáme na venek, je zrcadlem našeho vnitřního já a toho, jak se ve svém těle cítíme.
Mé lekce probíhají v pomalém tempu tak, aby jste měli čas se plně v pozici uvědomit, procítit a pochopit proč, jak a co se ve vašem těle děje. Já vás budu v průběhu cvičení navádět, pomáhat vám a vysvětlím vám a ukážu, jak v jednoduchosti je krása vašeho bytí.”

Workshopy

Flex-Appeal-yoga-01

POZDRAV SLUNCI PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Tento workshop je určen zejména pro začátečníky a všechny, kteří se chtějí detailněji zaměřit na správné a bezpečné provedení celé sestavy.

Kdokoliv, kdo byl alespoň jednou na hodině jógy, se s touto nejznámější jógovou rozcvičkou určitě setkal. Jedná se o sérii na sebe navazujících pozic, které se cvičí v souladu s dechem.

Proč bychom měli zdravit slunce a jaké blahodárné účinky má Pozdrav slunci na naše tělo a mysl?
Kdy je nejlepší cvičit Pozdrav slunci? Jak na správný dech při dynamicky prováděné sestavě?
Na tyto i jiné otázky se pokusíme nalézt odpověď během workshopu. Detailně probereme jednotlivé pozice a zaměříme se na technicky správné a zároveň bezpečné provádění.

V současné době workshop neprobíhá.

relaxyoga

UMĚNÍ DECHU PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Poznejte svůj dech a naučte se jej správně vnímat. Není nic jednoduššího pro více energie a zdraví do každodenního života než se pořádně nadechnout. Na tomto setkání si povíme, jak na to.

Workshop je určený všem začátečníkům a těm z vás, kteří si chtějí prohloubit základy vědomého dechu. Ucítíte svůj dech a postupně se naučíte pomocí jednoduchých technik jej řídit a směřovat.
Začneme základními druhy dechu a jejich účinky na tělo i mysl a budeme mít dostatek času na prohloubení dechu v jednotlivých pozicích.
Naučíme se jednoduchou, ale vysoce účinnou dechovou techniku pro harmonizaci těla a mysli.
Poznáme, jak významný vliv má vědomý dech na naše tělo i mysl.

V současné době workshop neprobíhá.