Flex Appeal Jóga

SKUPINOVÉ KURZY  / INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Pravidelné lekce jógy s profesionálním a individuálním přístupem a  cvičení v malých skupinách v příjemném prostředí.

aromay

JÓGA PRO ŽENY s aromaterapií

 

Milé ženy, pokud jste na cestě k sebepoznání, sebelásce a hledáte svůj vnitřní zdroj zdraví a energie, bude tento kurz vhodný právě pro vás. Objevíte blahodárné spojení jemné jógy, esenciálních olejů, relaxace a meditace, které podpoří vaše zdraví a vitalitu.

 

ČTVRTEK 17:30 – 18:45h /75 minut/ v termínu od 3.března – 9.června 2022 /nekoná se 14.4./

CENA 14 lekcí / 3.500- Kč

Zaručuji počet maximálně 10 účastnic.

zadaw

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 

Cvičení je určené pro ty z vás, kteří hledáte účinnou úlevu od bolesti zad a pohybového aparátu. Vhodné jako kompenzace sportovních aktivit i sedavého zaměstnání.

ČTVRTEK 19:00 – 20:15h /75minut/ v termínu od 3.března – 9.června 2022 / nekoná se 14.4./

CENA 14 lekcí / 2940- Kč

Zaručuji počet maximálně 10 účastníků.

Flex-Appeal-yoga-02

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Výzva pro všechny, kteří se chtějí naučit základy jógy. Pro ty, kteří touží zpevnit své tělo, zlepšit jeho ohebnost, uvolnit napětí v zádech a ulevit všem přetěžovaným svalům. Jóga navíc odbourává stres, pozitivně ovlivňuje činnost orgánů a zlepšuje dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny, kteří chtějí trošku zvolnit a pracovat na svém těle spíše v klidnějším rytmu. Chtějí se více propojit se svým vnitřním já a naučit se relaxovat a celkově lépe ovládat svůj dech a tělo.

ÚTERÝ 19:00 – 20:15 /75 minut/ v termínu od 1.března – 7.června 2022

CENA 14 lekcí / 2.940,-Kč

 

Maximální počet 10 účastníků v kurzu.

dech

JÓGA PRO ŽENY

 

Lekce jógy pro ženy jsou ideální pro široké spektrum žen. Cvičení pomáhá řešit a odstraňovat problémy s otěhotněním, zmírňuje premenstruační syndrom i projevy menopauzy, dává tělo dohromady po porodu. Celkově kladně působí na ženský organismus a rozhodně je vhodné ji cvičit i bez jakýchkoliv akutních problémů.

Během lekcí jógy pro ženy se využívá mírná forma hatha jógy, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Základem je výuka jednotlivých pozic, práce s dechem a relaxace. Není třeba být ve výborné fyzické kondici, cvičení jógy ji napomáhá budovat.

ÚTERÝ 17:30 – 18:45 /75 minut/ v termínu od 1.března – 7.června 2022

CENA 14 lekcí / 2.940,-Kč

Maximální počet 10 účastníků v kurzu.

interie2

PŘIHLÁŠKY A REZERVACE

 

  • odkazem přes email, kde Vám potvrdím volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti je 7 dní před začátkem kurzu. Za neúčast na lekci nevracíme kurzovné.S SEBOU: pohodlné oblečeníK DISPOZICI: teplé a studené nápoje, podložky a deky a pomůcky.
  • V případě nemoci, úrazu či těhotenství nelze žádat náhradu za nevychozené lekce. Je zde ale možnost tyto lekce převést na jinou osobu.

Uhrazením kurzu zároveň souhlasíte s podmínkami kurzu.

Děkuji za pochopení.

ar1

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY

 

Nabízím vám možnost domluvit si jednorázově či na delší období soukromé lekce jógy. Sestavím pro vás lekci na míru s ohledem na vaše individuální potřeby, přání či zdravotní omezení. Společně se domluvíme na čase, který vám bude vyhovovat.

Cena : 1 až 2 osoby 60 min / 700,-Kč

 3 až 5 osob 60 min / 900,-Kč

 

“Moje hodiny jógy jsou přizpůsobeny dnešní populaci a jejich anatomické jedinečnosti a  tak při svých hodinách využívám znalosti “klasické” hatha jógy, vždy obohacené o zkušenosti z jógové terapie, fyzioterapie a znalostmi moderního pojetí lidského těla z hlediska výzkumu vývoje pohybu.  Současně se snažím klientům vysvětlit význam každého jejich pohybu, ale i důležitost relaxace, meditace a práce s vlastním tělem, dechem a myslí.

Přítomnost v sobě a naše prožitky nám pomáhají najít si vlastní cestu k sebepoznání. Já vám budu jen průvodcem na vaší cestě a vy si sami rozhodnete jakou rychlostí, silou, vytrvalostí, pohybem, směrem se vydáte…… Skrze poznání svého těla, pomalu docílíte sebepoznání i svého nitra, emocí a pochopíte i to, jak vypadáme na venek, je zrcadlem našeho vnitřního já a toho, jak se ve svém těle cítíme.
Mé lekce probíhají v pomalém tempu tak, aby jste měli čas se plně v pozici uvědomit, procítit a pochopit proč, jak a co se ve vašem těle děje. Já vás budu v průběhu cvičení navádět, pomáhat vám a vysvětlím vám a ukážu, jak v jednoduchosti je krása vašeho bytí.”

Workshopy

Flex-Appeal-yoga-01

POZDRAV SLUNCI PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Tento workshop je určen zejména pro začátečníky a všechny, kteří se chtějí detailněji zaměřit na správné a bezpečné provedení celé sestavy.

Kdokoliv, kdo byl alespoň jednou na hodině jógy, se s touto nejznámější jógovou rozcvičkou určitě setkal. Jedná se o sérii na sebe navazujících pozic, které se cvičí v souladu s dechem.

Proč bychom měli zdravit slunce a jaké blahodárné účinky má Pozdrav slunci na naše tělo a mysl?
Kdy je nejlepší cvičit Pozdrav slunci? Jak na správný dech při dynamicky prováděné sestavě?
Na tyto i jiné otázky se pokusíme nalézt odpověď během workshopu. Detailně probereme jednotlivé pozice a zaměříme se na technicky správné a zároveň bezpečné provádění.

V současné době workshop neprobíhá.

relaxyoga

UMĚNÍ DECHU PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Poznejte svůj dech a naučte se jej správně vnímat. Není nic jednoduššího pro více energie a zdraví do každodenního života než se pořádně nadechnout. Na tomto setkání si povíme, jak na to.

Workshop je určený všem začátečníkům a těm z vás, kteří si chtějí prohloubit základy vědomého dechu. Ucítíte svůj dech a postupně se naučíte pomocí jednoduchých technik jej řídit a směřovat.
Začneme základními druhy dechu a jejich účinky na tělo i mysl a budeme mít dostatek času na prohloubení dechu v jednotlivých pozicích.
Naučíme se jednoduchou, ale vysoce účinnou dechovou techniku pro harmonizaci těla a mysli.
Poznáme, jak významný vliv má vědomý dech na naše tělo i mysl.

V současné době workshop neprobíhá.