Flex Appeal Jóga

KURZY  / INDIVIDUÁLNÍ LEKCE / WORKSHOPY

Hledáte pravidelné lekce jógy s profesionálním a individuálním přístupem a preferujete cvičení v malých skupinách v příjemném prostředí?

Je zde více možností, jak navštěvovat moje lekce:

  • zvolíte celý kurz, kde jednotlivé lekce na sebe navazují a vy máte nejlepší možnost kontinuálního vývoje vaší jógové praxe,
  • nebo si pořídíte permanentku a navštěvujete jakoukoliv vybranou lekci,
  • chodíte na jednotlivé lekce po předchozí rezervaci v rezervačním systému.
Flex-Appeal-yoga-02

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Kombinace lehkého cvičení a protahování vhodná jako první seznámení s jógou.

Pravidelným cvičením jógy dosáhnete zlepšení kvality života v mnoha ohledech – budete se cítit odpočinutějšípružnější a budete lépe zvládat stres.

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

ÚTERÝ 17:30 – 18:45h /75 minut/ v termínu od 16.4. -11.6. 2019/nekoná se ve dnech 30.4. a 7.5./

CENA 7 lekcí / 1.260,- Kč

Jednotlivá lekce 200,-Kč

Zaručujeme počet maximálně 10 účastníků.

zadaw

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 

Cvičení je určené pro ty z vás, kteří hledáte účinnou úlevu od bolesti zad a pohybového aparátu. Vhodné jako kompenzace sportovních aktivit i sedavého zaměstnání.

PONDĚLÍ 19:15 – 20:30 /75 minut/ v termínu od 15.4. -10.6. 2019/nekoná se dne 22.4./  KURZ JE JIŽ VYPRODÁN

CENA 8 lekcí / 1.440,-Kč

Jednotlivá lekce 200,-Kč

Zaručujeme počet maximálně 10 účastníků.

aromaj

JÓGA PRO ŽENY s aromaterapií

 

Milé ženy, pokud jste na cestě k sebepoznání, sebelásce a hledáte svůj vnitřní zdroj zdraví a energie, bude tento kurz vhodný právě pro vás. Objevíte blahodárné spojení jógy a esenciálních olejů, které podpoří vaši ženskost.

PONDĚLÍ 17:30 – 18:45 /75 minut/ v termínu od 15.4. -10.6. 2019/nekoná se dne 22.4./

CENA 8 lekcí / 1.760,-Kč

Maximální počet 10 účastnic v kurzu

dech

JÓGA VĚDOMÉHO POHYBU

 

Tento kurz je určen pro mírně až středně pokročilé jogíny. A vůbec pro všechny, kteří potřebují upevnit techniku pozic, najít správný dech a uvědomit si hlubší význam jednotlivých ásán. Velice tento kurz doporučuji všem, kteří rádi praktikují dynamické formy jógy, pro správné pochopení pozic.

Čtvrtek 17:30 – 18:45 /75minut/ v termínu od 25.4. – 13.6. 2019

Cena 8 lekcí /1.440,-Kč

Jednotlivá lekce 200,-Kč

Zaručujeme počet maximálně 10 účastníků.

interie2

SMLUVNÍ PODMÍNKY

 

  • Rezervace místa kurzu je platná po zaslání kurzovného na účet, a to nejpozději 14 dní před zahájením kurzu. Pro rezervaci a údaje k platbě mě prosím kontaktujte na email.
  • V případě, že se nemůžete dostavit na jednotlivou lekci, lze se předem domluvit na lekci náhradní. Nahradit ušlou lekci lze pouze za podmínek, že se nahlásíte min 24 hod předem a náhradní lekci budete čerpat v časovém rozmezí 14 pracovních dnů.
  • Bez předchozí domluvy nelze čerpat náhradní lekci.
  • V případě nemoci, úrazu či těhotenství nelze žádat náhradu za nevychozené lekce. Je zde ale možnost tyto lekce převést na jinou osobu.
  • Upozornění pro účastníky workshopů : Místo na jednotlivou akci je nutné uhradit předem na účet či ve studiu. Platbu je možné vrátit zpět při zrušení max 7 dní předem. V případě zrušení po tomto termínu nelze žádat náhradu.

Uhrazením kurzu zároveň souhlasíte s podmínkami kurzu.

Děkuji za pochopení.

privaty

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY

 

Nabízím vám možnost domluvit si jednorázově či na delší období soukromé lekce jógy. Sestavím pro vás lekci na míru s ohledem na vaše individuální potřeby, přání či zdravotní omezení. Společně se domluvíme na čase, který vám bude vyhovovat.

Cena : 1x 60 min/700,-Kč /po domluvě lze sdílet s jednou osobou

 

V případě zájmu o pravidelné lekce 1x týdně lze zakoupit permanentku 5 lekcí/3.100,-Kč. Při koupi této permanentky berte prosím na vědomí omezenou platnost v délce 3 měsíců. Nebudete-li mít možnost lekce z jakéhokoliv důvodu vychodit, nelze žádat náhradu. Lze však převést zbylé lekce na jinou osobu.

“Moje hodiny jógy jsou přizpůsobeny dnešní populaci a jejich anatomické jedinečnosti a  tak při svých hodinách využívám znalosti “klasické” hatha jógy, vždy obohacené o zkušenosti z jógové terapie, fyzioterapie a znalostmi moderního pojetí lidského těla z hlediska výzkumu vývoje pohybu.  Současně se snažím klientům vysvětlit význam každého jejich pohybu, ale i důležitost relaxace, meditace a práce s vlastním tělem, dechem a myslí.

Přítomnost v sobě a naše prožitky nám pomáhají najít si vlastní cestu k sebepoznání. Já vám budu jen průvodcem na vaší cestě a vy si sami rozhodnete jakou rychlostí, silou, vytrvalostí, pohybem, směrem se vydáte…… Skrze poznání svého těla, pomalu docílíte sebepoznání i svého nitra, emocí a pochopíte i to, jak vypadáme na venek, je zrcadlem našeho vnitřního já a toho, jak se ve svém těle cítíme.
Mé lekce probíhají v pomalém tempu tak, aby jste měli čas se plně v pozici uvědomit, procítit a pochopit proč, jak a co se ve vašem těle děje. Já vás budu v průběhu cvičení navádět, pomáhat vám a vysvětlím vám a ukážu, jak v jednoduchosti je krása vašeho bytí.”

Workshopy

sun

POZDRAV SLUNCI PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Tento workshop je určen zejména pro začátečníky a všechny, kteří se chtějí detailněji zaměřit na správné a bezpečné provedení celé sestavy.

Kdokoliv, kdo byl alespoň jednou na hodině jógy, se s touto nejznámější jógovou rozcvičkou určitě setkal. Jedná se o sérii na sebe navazujících pozic, které se cvičí v souladu s dechem.

Proč bychom měli zdravit slunce a jaké blahodárné účinky má Pozdrav slunci na naše tělo a mysl?
Kdy je nejlepší cvičit Pozdrav slunci? Jak na správný dech při dynamicky prováděné sestavě?
Na tyto i jiné otázky se pokusíme nalézt odpověď během workshopu. Detailně probereme jednotlivé pozice a zaměříme se na technicky správné a zároveň bezpečné provádění.

Neděle v 15:30 – 18:30h / podzimní termín bude vypsán brzy
Cena: 500,- Kč / v ceně je malé domácí občerstvení a skripta

relaxyoga

UMĚNÍ DECHU PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Poznejte svůj dech a naučte se jej správně vnímat. Není nic jednoduššího pro více energie a zdraví do každodenního života než se pořádně nadechnout. Na tomto setkání si povíme, jak na to.

Workshop je určený všem začátečníkům a těm z vás, kteří si chtějí prohloubit základy vědomého dechu. Ucítíte svůj dech a postupně se naučíte pomocí jednoduchých technik jej řídit a směřovat.
Začneme základními druhy dechu a jejich účinky na tělo i mysl a budeme mít dostatek času na prohloubení dechu v jednotlivých pozicích.
Naučíme se jednoduchou, ale vysoce účinnou dechovou techniku pro harmonizaci těla a mysli.
Poznáme, jak významný vliv má vědomý dech na naše tělo i mysl.

Neděle v 15:30 – 18:30h / podzimní termín bude vypsán brzy
Cena : 500,-Kč / v ceně je malé domácí občerstvení

Workshopy jsou oblíbenou metodou pro zdokonalení jógových technik. Doporučujeme se přihlásit s dostatečným předstihem, aby jste si zajistili místo.