Flex Appeal Jóga

KURZY  / INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Hledáte pravidelné lekce jógy s profesionálním a individuálním přístupem a preferujete cvičení v malých skupinách v příjemném prostředí?

Zvolte si aktuální kurz, či mě kontaktujte ohledně individuálních lekcí.

jogatehule

JÓGA PRO TĚHOTNÉ

 

Vhodné pozice a cviky pro těhulky, které pomáhají předcházet a řešit různé těhotenské potíže. Zároveň s dechovým cvičením napomáhají při samotném porodu.

ÚTERÝ 17:30 – 19:00h /90 minut/ v termínu od 27.8. – 1.10. 2019

CENA 6 lekcí / 1.380,- Kč

Zaručujeme počet maximálně 10 účastnic.

zadaw

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

 

Cvičení je určené pro ty z vás, kteří hledáte účinnou úlevu od bolesti zad a pohybového aparátu. Vhodné jako kompenzace sportovních aktivit i sedavého zaměstnání.

ČTVRTEK 19:00 – 20:15h /75 minut/ v termínu od 5.9. – 3.10. 2019

CENA 5 lekcí / 900,-Kč

Zaručujeme počet maximálně 10 účastníků.

aromaj

JÓGA PRO ŽENY s aromaterapií a prodlouženou relaxací

 

Milé ženy, pokud jste na cestě k sebepoznání, sebelásce a hledáte svůj vnitřní zdroj zdraví a energie, bude tento kurz vhodný právě pro vás. Objevíte blahodárné spojení jógy, esenciálních olejů, relaxace a meditace, které podpoří vaše zdraví a vitalitu.

PONDĚLÍ 17:30 – 19:00 /90 minut/ v termínu od 2.9. – 30.9. 2019

CENA 5 lekcí / 1.400,-Kč

Maximální počet 10 účastnic v kurzu

dech

JÓGA VĚDOMÉHO POHYBU

 

Tento kurz je určen pro mírně až středně pokročilé jogíny. A vůbec pro všechny, kteří potřebují upevnit techniku pozic, najít správný dech a uvědomit si hlubší význam jednotlivých ásán. Velice tento kurz doporučuji všem, kteří rádi praktikují dynamické formy jógy, pro správné pochopení pozic.

Omlouváme se, tento kurz je momentálně vyprodán.

interie2

PŘIHLÁŠKY A REZERVACE

 

  • odkazem přes email, kde Vám potvrdím volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného, termín splatnosti je 7 dní před začátkem kurzu. Za neúčast na lekci nevracíme kurzovné.S SEBOU: pohodlné oblečeníK DISPOZICI: teplé a studené nápoje, podložky a deky a pomůcky.
  • V případě nemoci, úrazu či těhotenství nelze žádat náhradu za nevychozené lekce. Je zde ale možnost tyto lekce převést na jinou osobu.

Uhrazením kurzu zároveň souhlasíte s podmínkami kurzu.

Děkuji za pochopení.

privaty

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY

 

Nabízím vám možnost domluvit si jednorázově či na delší období soukromé lekce jógy. Sestavím pro vás lekci na míru s ohledem na vaše individuální potřeby, přání či zdravotní omezení. Společně se domluvíme na čase, který vám bude vyhovovat.

Cena : 1 až 2 osoby 60 min / 700,-Kč

 3 až 5 osob 60 min / 900,-Kč

 

“Moje hodiny jógy jsou přizpůsobeny dnešní populaci a jejich anatomické jedinečnosti a  tak při svých hodinách využívám znalosti “klasické” hatha jógy, vždy obohacené o zkušenosti z jógové terapie, fyzioterapie a znalostmi moderního pojetí lidského těla z hlediska výzkumu vývoje pohybu.  Současně se snažím klientům vysvětlit význam každého jejich pohybu, ale i důležitost relaxace, meditace a práce s vlastním tělem, dechem a myslí.

Přítomnost v sobě a naše prožitky nám pomáhají najít si vlastní cestu k sebepoznání. Já vám budu jen průvodcem na vaší cestě a vy si sami rozhodnete jakou rychlostí, silou, vytrvalostí, pohybem, směrem se vydáte…… Skrze poznání svého těla, pomalu docílíte sebepoznání i svého nitra, emocí a pochopíte i to, jak vypadáme na venek, je zrcadlem našeho vnitřního já a toho, jak se ve svém těle cítíme.
Mé lekce probíhají v pomalém tempu tak, aby jste měli čas se plně v pozici uvědomit, procítit a pochopit proč, jak a co se ve vašem těle děje. Já vás budu v průběhu cvičení navádět, pomáhat vám a vysvětlím vám a ukážu, jak v jednoduchosti je krása vašeho bytí.”

Workshopy

sun

POZDRAV SLUNCI PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Tento workshop je určen zejména pro začátečníky a všechny, kteří se chtějí detailněji zaměřit na správné a bezpečné provedení celé sestavy.

Kdokoliv, kdo byl alespoň jednou na hodině jógy, se s touto nejznámější jógovou rozcvičkou určitě setkal. Jedná se o sérii na sebe navazujících pozic, které se cvičí v souladu s dechem.

Proč bychom měli zdravit slunce a jaké blahodárné účinky má Pozdrav slunci na naše tělo a mysl?
Kdy je nejlepší cvičit Pozdrav slunci? Jak na správný dech při dynamicky prováděné sestavě?
Na tyto i jiné otázky se pokusíme nalézt odpověď během workshopu. Detailně probereme jednotlivé pozice a zaměříme se na technicky správné a zároveň bezpečné provádění.

V současné době workshop neprobíhá.

relaxyoga

UMĚNÍ DECHU PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

Poznejte svůj dech a naučte se jej správně vnímat. Není nic jednoduššího pro více energie a zdraví do každodenního života než se pořádně nadechnout. Na tomto setkání si povíme, jak na to.

Workshop je určený všem začátečníkům a těm z vás, kteří si chtějí prohloubit základy vědomého dechu. Ucítíte svůj dech a postupně se naučíte pomocí jednoduchých technik jej řídit a směřovat.
Začneme základními druhy dechu a jejich účinky na tělo i mysl a budeme mít dostatek času na prohloubení dechu v jednotlivých pozicích.
Naučíme se jednoduchou, ale vysoce účinnou dechovou techniku pro harmonizaci těla a mysli.
Poznáme, jak významný vliv má vědomý dech na naše tělo i mysl.

V současné době workshop neprobíhá.

Workshopy jsou oblíbenou metodou pro zdokonalení jógových technik. Doporučujeme se přihlásit s dostatečným předstihem, aby jste si zajistili místo.