JÓGA VĚDOMÉHO POHYBU

 

V jemné somatické józe se učíme pracovat s pozorností sami k sobě. Je to jóga orientovaná na řeč těla a jeho vnitřní moudrost. Zároveň upevníme techniku pozic, najdeme správný dech a uvědomíme si poselství jednotlivých ásán.

 

Kurz je vhodný pro úplné jógové začátečníky i pokročilé jogíny, kteří chtějí prohloubit kvalitu své jógové praxe a ponořit se hlouběji do vnitřního prostoru. Naším cílem nebude vycvičit se v tom strčit si nohu za krk a postavit se na hlavu, ale nakouknout dovnitř, naučit se vnímat své tělo, kvalitu pohybu a naslouchat si, až se jednou tou ásanou staneme. Budeme zkoumat svoje limity – každý právě na té úrovni, na které potřebuje a kde se zrovna nachází. Budeme se dostávat do kontaktu nejen se svými svaly a klouby, zatuhlými krky a zády, myšlenkami a pocity, ale také se svou životní energií. Přitom zůstaneme nohama pevně na zemi. Necháme regenerovat a harmonizovat to, co je právě potřeba.

Jóga, která je o lásce ke svému tělu, k životu a ke všemu kolem nás. Jóga vnímání svého těla, jeho potřebách, touhách a přáních. Uvědomění si pohybu, pocitů, které pohyb vyvolává, vnímání pohybu jako příležitosti k meditaci, k propojení se svým tělem. Naše tělo jako příležitost k pro probuzení mysli. 

 

Čtvrtek 17:30 – 18:45 /75minut/ v termínu od 25.4. – 13.6. 2019

Cena 8 lekcí /1.440,-Kč

Jednotlivá lekce 200,-Kč  /  Rezervace zde.

Zaručuji počet maximálně 10 účastníků.