JÓGA PRO ŽENY s aromaterapií

Milé ženy, pokud jste na cestě k sebepoznání, sebelásce a hledáte svůj vnitřní zdroj zdraví a energie, je tento kurz vhodný právě pro vás. Objevíte blahodárné spojení jógy , esenciálních olejů, relaxace a meditace, které podpoří vaše zdraví a vitalitu. Poznáte, že to jediné, co od nás naše tělo potřebuje, je péče, láska a pozornost.

Celý den se my ženy ladíme na to, co je potřebné, a to nás odklání od naší podstaty, jemnosti a zároveń síly a intuice. Cvičení budeme praktikovat s jemností, ale to neznamená nicnedělání. Vnitřní sílu je zapotřebí probouzet velmi aktivně. Pomalu, trpělivě a hlavně bez boje nebo soutěživosti s ostatními, a už vůbec ne sama se sebou. Tím se zdroj energie rozzáří a hlavně vydrží.

Celým cvičením nás budou doprovázet omamné esenciální oleje, podporující naši ženskost a vše umocníme v závěrečné relaxaci. Budete odcházet rozzářené, klidné a milující.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

KDY:  Čtvrtek 17:30 – 18:45 /75 minut/ 

TERMÍN od 2.9. – 30.9. 2021 /Kurz bude pokračovat od 7.10.-16.12 2021

CENA:  5 lekcí / 1.250,-Kč

Maximální počet 10 účastnic v kurzu.

PŘIHLÁŠKA A PODMÍNKY:

-odkazem přes email, kde Vám potvrdím volné místo na kurzu a zašlu údaje k platbě. Přihláška se stává závaznou po úhradě kurzovného. Za neúčast na lekci nevracíme peníze, lze však za sebe poslat náhradu.

Vězměte pohodlné oblečení, podložky a pomůcky vám zapůjčíme ve studiu.

Těším se na vás!

MgA. Pavlína Řehulková, lektorka jógy a aromaterapie