JÓGA PRO ŽENY s aromaterapií

Milé ženy, pokud jste na cestě k sebepoznání, sebelásce a hledáte svůj vnitřní zdroj zdraví a energie, je tento kurz vhodný právě pro vás. Objevíte blahodárné spojení jógy a esenciálních olejů, které podpoří vaši ženskost. Poznáte, že to jediné, co od nás naše tělo potřebuje, je péče, láska a pozornost.

 

Tyto lekce vznikly jako odpověď na potřebu žen porozumět řeči svého těla. V kurzu se zaměříme na pánevní dno, jehož správné fungování dodává tělu energii, sexualitu a vitalitu. Nefunkční pánevní dno je totiž často spouštěčem bolestí zad, hlavy, kloubů a nezřídka je důvodem chronické únavy. Naproti tomu aktivované svaly pánevního dna jsou zdrojem energie, který je takřka nevyčerpatelný.

A protože klíčem ke šťastnému a zdravému životu v ženském těle je hormonální rovnováha, budeme se rovněž věnovat pozicím a dechovým technikám, které přímo ovlivňují endokrinní systém. Účinky cvičení podpoříme užitím kvalitních esenciálních olejů. Dále objevíte blahodárné účinky relaxace a poznáte, že to jediné, co od nás naše tělo potřebuje, je péče, láska a pozornost.

Je pro vás kurz vhodný?

Kurz je určen pro široké spektrum žen a je vhodný jak pro úplné začátečnice, tak i pro pokročilé. Cvičení pomáhá řešit a odstraňovat problémy s otěhotněním, zmírňuje premenstruační syndrom i projevy menopauzy. Celkově kladně působí na ženský organismus a rozhodně je vhodné cvičit i bez jakýchkoliv akutních problémů.

Kontraindikací je rakovina prsu, pokročilá endometrióza, zvýšená činnost štítné žlázy, stavy po operacích, těhotenství.

Kdy?

PONDĚLÍ 17:30 – 18:45/75 minut/ v termínu od 15.4. -10.6. 2019/nekoná se dne 22.4./

CENA 8 lekcí / 1.760,-Kč

Jednotlivá lekce 250,- Kč

Kurz je pro maximálně 10 účastnic.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT