JAK PODPOŘIT IMUNITU ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Podzim přináší chladné a sychravé počasí – sychravé počasí přináší nachlazení a virózy. Posilování imunity je zapotřebí v tomto období asi nejvíce posílit, proto zkusme kromě vitamínů i něco navíc.

Seznamte se s nejoblíbenějším olejem na podporu imunity On Guard. Má fantastické složení a vůni vánoc. Zapojte ho i vy do svého života a dejte sbohem běžným lékům s chemickým složením.

Jedná se o jednu s nejuniverzálnějších směsí používanou v aromaterapii pro posílení obranyschopnosti, která nás dokáže účinně ochránit před viry, plísněmi a bakteriemi.

Směs obsahuje esenciální oleje jeko divoký pomeranč, který díky obsahu limonenu nás chrání před patogenními viry a bakteriemi, a celkově přináší radost a teplo slunce. Dále hřebíček se skořicí jako silné antioxidanty vás zároveň krásně zahřejí a ochrání před viry.  Eukalyptus dokáže pročistit od patogenů vaše dýchací cesty a rozmarýna zlepší cirkulaci krve a sníží mentální únavu.

I vaše děti si oblíbí jeho chuť a vůni.

A jak tento olejíček můžete používat?

  • Rozptylujte pomocí difuzéru do místností, abyste poskytli podporu imunitnímu systému a zbavili se v daném prostoru bakterií, virů, plísní a hub.
  • Použijte masážně na chodidla, záda, krk a ramena, abyste posílili imunitní systém. Pro malé děti se doporučuje naředěné aplikovat na chodidla, budou tak chráněni před bacily, které se tak rády v kolektivech šíří. Stějně tak můžete využít i vy a chránit se tak v pracovním kolektivu.
  • Použijte na lymfatickou masáž při prvních příznacích nebo po vypuknutí nemoci.
  • Oleje obsažené v této směsi jsou považované za všeobecně bezpečné pro vnitřní použití. Užijte 2-3 kapky za den vnitřně /vždy v meu či rostlinném oleji/ po čas 3 dní před chirurgickým zákrokem a použijte jako masáž, abyste posílili imunitní systém a bránili proti infekcím.
  • Užívejte ústně s medem, agáve nebo džusem při prvních varovných příznacích nachlazení, chřipky a viróz.
  • Při prvních příznacích bolestí v krku nebo při léčbě laryngitis, dejte 1-2 kapky do sklenice vody kloktejte, převalujte v ústech po dobu 5 minut a potom vyplivněte. Užívejte 2 kapky rozpuštěné v medu či rostlinném oleji vnitřně.
  • Dejte 1 kapku ochranné směsi a 1 kapku citronového esenciálního oleje do polévkové lžíce olivového oleje a užívejte vnitřně každou hodinu po dobu až 8 hodin dokud nepřejde úleva od žlučníkového záchvatu. Podobnou směs můžete použít i na zažívací problémy.
  • Dejte několik kapek do láhve s rozprašovačem a destilovanou vodou. Použijte tuto směs jako dezinfekční prostředek na různé povrch v kuchyni a koupelně.

Olejíček můžete vyzkoušet i objednat u mě ve studiu. Chraňte své zdraví i zdraví Vaší rodiny přírodní cestou, ráda Vám budu průvodcem. V případě zájmu mě kontaktujte přes email info@flex-appeal.cz.

Vaše Pavlína