AROMATERAPEUTICKÁ HOLISTICKÁ MASÁŽ

Holistická aromaterapeutická masáž je úchvatnou celostní metodou, která harmonizuje díky využití lidského doteku a účinků aromatických esenciálních olejů.

Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používám, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

 

Jedinečná masážní směs

Vždy sestavuji masážní kompozici klientovi na míru, cílenou na jeho momentální potřeby a rozpoložení. Každý den je jiný a každý den potřebuje naše tělo jiný přístup a podporu. Nad šálkem čaje v klidu probereme Vaše momentální naladění, rozpoložení a symptomy, které jsou vodítkem k výběru těch nejvhodnějších ingrediencí do budoucí masážní směsi. Stavím na orientační diagnostice dle Tradiční čínské medicíny a znalostech o působení éterických olejů. Na konečné volbě aromatických látek pro masáž se klient osobně podílí. Vybrané éterické oleje ve vhodné koncentraci a rozložení míchám s vhodným rostlinným olejem, lisovaným za studena, čímž se vytvoří vonná olejová kompozice, zcela „šitá na míru“ klientovým potřebám a jeho aktuálnímu stavu. 

Jemné manuální techniky ve spojení rostlinných a esenciálních olejů nejvyšší kvality

Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Během masáže používám prvky z akupresury a reflexní terapie.

Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používám, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Pro péči o klienty používám zejména rostlinné oleje a esenciální oleje v nejvyšší terapeutické kvalitě.
Díky velikému výběru esenciálních olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu – svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách.

Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle.

Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla. Vhodně zvolenou kombinací éterických olejů a rostlinných olejů v masážní směsi lze také vhodně působit např. na celulitidu, suchost pokožky, křečové žíly, dermatitidu, aj.

 

Uvolnění a ozdravení
Pocity dostavující se po masáži mohou být u každého velmi individuální, podle klientova zdravotního a momentálního fyzického a duševního rozpoložení. Může se dostavit např. potřeba vydatnější následné relaxace, často pocity euforie, uvolnění – škála pocitů po holistické masáži může být opravdu značně různorodá – každý jsme jedinečný originál stejně tak jako naše prožitky. Ozdravné pochody jsou nastartovány a je vhodné vynahradit si pro a po absolvování masáže dostatek času potřebného k dokončení celkové regenerace. Tělo je otevřeno ozdravnému procesu, nechme ho doplout do příjemného konce.

 

Důležité doporučení a rady k masáži:

Před masáží nejezte zatěžující stravu, nepijte alkohol, vyčleňte si dostatek času na celou proceduru a následnou regeneraci, osprchujte se. Konzultujte se mnou případné zdravotní potíže, kvůli případné kontraindikaci k masáži.

Doporučení po masáži:
Nechat masáž doznít, neplánovat těžké fyzické a psychické výkony
Dostatečný přísun tekutin
Nesprchovat se, nechat oleje působit nejlépe do druhého dne.

Kontraindikace – masáž není možno podstoupit při horečce či zvýšené teplotě, akutním onemocnění (zápal, zánět, chřipka, angína apod.), při závažném onemocnění kůže či jejím narušení (plíseň, otevřená či mokvavá ložiska na kůži, otevřená rána), bezprostředně po chirurgickém zákroku, v prvních 3měsících těhotenství, při onkologickém onemocnění.
V těchto i dalších situacích lze aromaterapii úspěšně aplikovat jiným vhodným způsobem – dotažte se na možnosti.

 

Ceník:

Částečná masáž 75min / 900,- Kč

Celotělová masáž 110min / 1.200,-Kč